Egy életmű elismerése, a történet pedig folytatódik
Örömmel osztjuk meg, hogy a Zala Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara Gazdasági Fórumán Németh László, a Németh-Fa Kft. ügyvezető igazgatója a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) Elnöki Aranyérem kitüntetésében részesült. A ZVKIK Gazdasági Fórumán a vármegye gazdasági szereplőinek munkáját és eredményeit ismerték el.
A rangos elismerés több évtizedes kiemelkedő faipari szakmai és vállalkozói munkáját méltatja, valamint azt az elhivatottságot, amellyel a Németh-Fa Kft. egy folyamatosan fejlődő, innovatív vállalkozássá vált. Németh László munkássága során mindig kiemelt szerepet kapott a szakmai értékek megőrzése, a minőség iránti elkötelezettség, valamint a fiatal szakemberek támogatása.
Ez a díj egy kiemelkedő szakmai életút elismerése, ugyanakkor számunkra különösen fontos, hogy ez az életút ma is aktívan formálja cégünk mindennapjait. A több évtized alatt felépített értékek, tapasztalat és szakmai szemlélet ma is meghatározó részei a Németh-Fa működésének és jövőképének.
Büszkék vagyunk erre a megtisztelő elismerésre, és köszönjük mindazok bizalmát, együttműködését és támogatását, akik részesei ennek a közös történetnek.
A ZVKIK eseményéről készült képgaléria és további részletek:
https://zvkik.hu/zvkik-gazdasagi-forum-elismeresek-es-szakmai-sikerek/

